Časté otázky - Domény

Co je doména?

Doména je internetová adresa (www.Vaše-Firma.cz), pod kterou je Vaše prezentace přístupná odkudkoliv, kde je připojení k internetu. Pro provoz internetové prezentace musíte mít nejen doménu, ale i webhosting.

Mohu mít něco jiného než .cz?

Ano, možné to je. Můžete využít nejen českou TLD doménu .cz, ale i evropskou .eu nebo komerční .com. Z dalších využívaných domén jmenujme .net, .org, .info. a .biz. Za jistých okolností lze využít i domény cizích států, jako např. slovenskou doménu .sk nebo německou doménu .de.

S výběrem vhodné domény Vám samozřejmě rádi pomůžeme.
 

Máte dotaz? Nebojte se zeptat. Rádi Vám odpovíme.

Proč zvolit nás?

Důvod č. 9:
Snadná orientace na stránkách

Jenom si sami vzpomeňte, jak jste v e-shopu nevěděli, jakým způsobem vybrat zboží a jak ho zakoupit. Zdá se Vám chování stránek nesmyslné? Očekáváte něco tam, kde se to nenachází? Namísto toho na daném místě vidíte nepodstatné informace?

Tyto problémy způsobuje častá chyba – špatná použitelnost. Pokud jsou internetové stránky špatně navržené, zákazník je deprimován a díky negativním emocem může Vaši prezentaci opustit. Právě jste přišli o zákazníka, což je chyba.

Proto my na rozdíl od konkurence plně dbáme na použitelnost. Dobrá použitelnost zajistí snadnou orientaci na internetové prezentaci. Klient tak vždy nalezne vše tam, kde to očekává. Jak uvádí Steve Krug: „Nenuťte uživatele přemýšlet“. My je nenutíme.

Znáte dalších 11 důvodů?

Náhodné reference...

HOTEL BEDNÁŘ

Reference... HOTEL BEDNÁŘ

Kosmetické a solární studio

Reference... Kosmetické a solární studio

Ukázat další reference.

Řekli o nás...

Ing. Miloslav Mrázek,
Bowling Stodola – Pohodový bowling v Brně

Pro webové stránky restaurace a bowlingového centra jsem si nechal udělat optimalizaci pro vyhledávače. Na Seznam.cz jsem se dříve objevoval až na tř…

Petr Vondráček, DiS. & DiS. ,
Hudba k obřadu

Chtěl bych Vám vřele poděkovat nejen za Vaši práci s mými webovými stránkami, ale i za kompletní servis týkající se designu stránek, webhostingu, apo…

Víte co řekli ostatní?

TOPlist