Časté otázky - Webhosting

Co je webhosting?

Vaše internetová prezentace musí být někde fyzicky umístěna, aby byla odkudkoliv a kdykoliv přístupná. Toto umístění zajišťuje webhosting. Webhostingy garantují dostupnost, po kterou budou Vaše internetové stránky přístupné z internetu. Jako nic není dokonalé, tak ani webhostingy nezaručí 100 % dostupnost. Důvodem jsou především servisní zásahy, které do budoucna zajišťují vyšší stabilitu a lepší služby celého webhostingu.

Proto je vhodné vybírat kvalitní webhostingy, které mají dobré zázemí a plánované servisní zásahy provádějí zásadně o víkendech a navíc v noci. V tuto dobu je totiž minimální návštěvnost internetu, a tedy malá pravděpodobnost, že díky nedostupnosti Vašich stránek přijdete o klienta.

Námi doporučované hostingy mají velice solidní dostupnost 99,8 %. S výběrem vhodného webhostingu Vám samozřejmě rádi pomůžeme. Pokud budete chtít, vše potřebné za Vás vyřídíme.

Je velikost diskového prostoru skutečně důležitá?

U 99 % klientů rozhodně není. Vaše internetová prezentace bude o velikosti v řádech jednotek nebo desítek megabytů (MB). Je proto zcela zbytečné, abyste platili za hosting, který Vám nabízí 5 000 MB nebo 8 000 MB. Velikost dostupného diskového prostoru je pouze reklamní blamáž z řad webhostingů. Jsou důležitější parametry webhostingu, než počet megabytů (MB).

Co je na webhostingu důležité?

S velkým překvapením to není velikost dostupného diskového prostoru. Podstatným prvkem webhostingu je jeho dostupnost služeb (e-maily, www, databáze), zabezpečení, stabilita a rychlost.


 

Máte dotaz? Nebojte se zeptat. Rádi Vám odpovíme.

Proč zvolit nás?

Důvod č. 4:
Dobře napsaný text prodává

Přesvědčíme Vaše zákazníky, že jste ti praví. Psaní reklamních textů se nazývá copywriting. Sestavíme text dle požadavků Vaší prezentace s ohledem na cílovou skupinu Vašich klientů. Texty budou přesně takové, jaké si žádá Vaše prezentace. Copywriting je známý především v USA, v tuzemsku je zatím stále podceňovaný. To je výhoda pro Vás, budete mít náskok před Vaší konkurencí.

Znáte dalších 11 důvodů?

Náhodné reference...

K. H. + H, s. r. o.

Reference... K. H. + H, s. r. o.

AQUAOSMOTIC

Reference... AQUAOSMOTIC

Ukázat další reference.

Řekli o nás...

Petr Vondráček, DiS. ,
Hudba k obřadu

Jsem velmi spokojen s Vaší prací, je vidět, že jste profesionálové. Byl jsem s Vaší spolupráci opravdu spokojen a rád se opět na Vás obrátím, až bude

Petr Vondráček, DiS. & DiS. ,
Hudba k obřadu

Chtěl bych Vám vřele poděkovat nejen za Vaši práci s mými webovými stránkami, ale i za kompletní servis týkající se designu stránek, webhostingu, apo…

Víte co řekli ostatní?

TOPlist