12 dobrých důvodů, proč zvolit nás!

1. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům

Zajisté máte jiné nároky než váš kolega nebo kamarád. To je v pořádku a zcela běžné. Projdeme s Vámi všechny Vaše požadavky a doladíme je k marketingové dokonalosti.

2. Pomůžeme Vám zvýšit zisk

Na internetu musíte být vidět. K tomu Vám dopomohou SEO optimalizace pro vyhledávače, zpětné odkazy, registrace do katalogů a případná další reklamní řešení. To, za co u jiných společností zaplatíte, my Vám dáme zdarma. Považujeme totiž za samozřejmé, že za své peníze musíte dostat kvalitní a konkurenceschopnou prezentaci.

3. Dáme Vám to, co potřebujete

Pro Váš úspěch je potřeba kvalitní internetovou prezentaci. Tu Vám vytvoříme, protože své práci rozumíme. S autem také navštívíte servis, kde Vám nabídnou odborné služby. Nežádáte přeci o opravu svého zaměstnance nebo souseda. Ani jeden Vám totiž nedokáže nabídnout dostatečně kvalitní služby. Dnes již každý ví, že internetová prezentace s několika texty a jednou fotografií nikdy nebude úspěšná.

4. Dobře napsaný text prodává

Přesvědčíme Vaše zákazníky, že jste ti praví. Psaní reklamních textů se nazývá copywriting. Sestavíme text dle požadavků Vaší prezentace s ohledem na cílovou skupinu Vašich klientů. Texty budou přesně takové, jaké si žádá Vaše prezentace. Copywriting je známý především v USA, v tuzemsku je zatím stále podceňovaný. To je výhoda pro Vás, budete mít náskok před Vaší konkurencí.

5. Obrázek nad tisíc slov

Zákazníci požadují nejen dostatečně podrobné informace, ale i fotografie a obrázky. Pokud nemáte žádné fotografie, nebo jich máte málo a jsou nekvalitní, nezoufejte. Máme pro vás řešení. Potřebné fotografie pro Vás nafotíme. Budete tak ještě blíže ke svým zákazníkům.

6. Oceníte individuální přístup

Nezáleží na tom, jestli jste začínající podnikatel nebo velká společnost. Vždy Vám nabídneme individuální řešení na míru. Budete moci snadno prezentovat své cenné myšlenky, svoji společnost a výrobky. Nezapomeňte, že bez reklamy neprodáte ani ten nejkvalitnější produkt.

7. Neodhánějte zákazníky

Stále se můžete setkat s prezentacemi, které svým zpracováním odhánějí potenciální klienty. Takové prezentace neděláme. Dbáme totiž na každý detail. Grafické zpracování musí být přehledné a příjemné s ohledem na prezentovaný produkt či firmu. Grafika je to první, co klient uvidí, a protože většina lidí dbá na první dojem, může mít pro Vás špatně zpracovaná grafika fatální následky - odchod klienta ke konkurenci.

8. Rozšíříme Vám klientelu

Přístupnost, na kterou dbáme, Vám zajistí klienty i z řad tělesně handicapovaných či zrakově postižených. Internetové stránky, které Vám vytvoříme, se totiž zobrazí dostatečně čitelně i na čtečkách pro slabozraké.

9. Snadná orientace na stránkách

Jenom si sami vzpomeňte, jak jste v e-shopu nevěděli, jakým způsobem vybrat zboží a jak ho zakoupit. Zdá se Vám chování stránek nesmyslné? Očekáváte něco tam, kde se to nenachází? Namísto toho na daném místě vidíte nepodstatné informace?

Tyto problémy způsobuje častá chyba – špatná použitelnost. Pokud jsou internetové stránky špatně navržené, zákazník je deprimován a díky negativním emocem může Vaši prezentaci opustit. Právě jste přišli o zákazníka, což je chyba.

Proto my na rozdíl od konkurence plně dbáme na použitelnost. Dobrá použitelnost zajistí snadnou orientaci na internetové prezentaci. Klient tak vždy nalezne vše tam, kde to očekává. Jak uvádí Steve Krug: „Nenuťte uživatele přemýšlet“. My je nenutíme.

10. Všichni Vás uvidí

Pokud se klientovi nezobrazí internetové stránky korektně, pravděpodobně je opustí. Existují stovky společností, které nabízejí obdobné služby jako Vy, a čekají právě na takové klienty, které ztratíte. Toto se Vám s naší prezentací nestane. Optimalizujeme všechny internetové stránky pro běžně používané prohlížeče (Internet Explorer, Firefox, Opera a Safari), což zajistí, že Vaše stránky uvidí všichni Vaši zákazníci stejně.

11. Získáte zahraniční klienty

Zajistíme Vám profesionální překlad veškerých textů do anglického, německého a ruského jazyka. Oslovíte tak i cizojazyčné klienty, kteří Vám zajisté zvýší zisk.

12. Vše obstaráme za vás, aneb komplexní služby

Poradíme Vám s výběrem vhodného doménového jména (nebo-li www adresy) a doporučíme Vám vhodný webhosting, který bude Vaši novou internetovou prezentaci provozovat. Protože jste to Vy, tak Vám vše i zaregistrujeme, ať s tím nemusíte ztrácet čas.

Našim cílem je Vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit veškerý proces spojený s přípravou a provozem internetové prezentace. Nechceme, abyste investovali více času než je potřeba. Čas, který Vám ušetříme, můžete vložit do své práce, ve které jste zajisté úspěšní. Důvod, proč to děláme, jsou komplexní služby.


 

Máte dotaz? Nebojte se zeptat. Rádi Vám odpovíme.

Proč zvolit nás?

Důvod č. 3:
Dáme Vám to, co potřebujete

Pro Váš úspěch je potřeba kvalitní internetovou prezentaci. Tu Vám vytvoříme, protože své práci rozumíme. S autem také navštívíte servis, kde Vám nabídnou odborné služby. Nežádáte přeci o opravu svého zaměstnance nebo souseda. Ani jeden Vám totiž nedokáže nabídnout dostatečně kvalitní služby. Dnes již každý ví, že internetová prezentace s několika texty a jednou fotografií nikdy nebude úspěšná.

Znáte dalších 11 důvodů?

Náhodné reference...

RSTAV - Rekonstrukce a stavby

Reference... RSTAV - Rekonstrukce a stavby

SAMSONSTAV, s. r. o.

Reference... SAMSONSTAV, s. r. o.

Ukázat další reference.

Řekli o nás...

Mirek Lifart,
Amadina Gouldové

Jsme tým tvůrců stránek věnovaných chovu exotického ptactva, stránek o chovatelích, pro chovatele. Naše dlouhodobá snaha vytvořit inzertni část strán…

Petr Vondráček, DiS. & DiS. ,
Hudba k obřadu

Chtěl bych Vám vřele poděkovat nejen za Vaši práci s mými webovými stránkami, ale i za kompletní servis týkající se designu stránek, webhostingu, apo…

Víte co řekli ostatní?

TOPlist