Prestižní reference

Maturitní stužky

Výroba a prodej maturitních stužek. V nabídce naleznete maturitní stužky s mnoha zakončeními. Nabídka pokrývá širokou škálu barev a typů písma. Vybírat můžete mezi dvojstužkami nebo trojstužkami.

Kosmetické a solární studio

Salon krásy má dlouholetou tradici, která má počátky již od roku 1938. Zakladatelkou prvního salonu v Brně byla Božena Tesařová - Kacerová, babička nynější provozovatelky. Kladou důraz na provedenou práci ve všech poskytovaných službách - solárium, kosmetika, kadeřnictví, modeláž nehtů a masáže. Pravidelné proškolování a profesionální přístup je samozřejmostí.

HOTEL BEDNÁŘ

Hotel Bednář nabízí speciality pro různé druhy oslav a akcí, jako jsou zabijačkové hody, zvěřinové hody, pečení selat, grilování na našem zahradním grilu a spoustu dalších nápadů i receptů, to vše za přijatelné ceny. Preferují maso výhradně z pastevních odchovů, brambory a zeleninu nabízí v bio kvalitě. V neposlední řadě oleje lisované za studena - jak slunečnicový, tak i olivový.

E. H. I. HANZA, spol. s r. o.

Společnost se specializuje na podlahové krytiny, je dovozcem renomovaných evropských výrobců podlahových krytin. Nabízí široký sortiment objektových koberců, bytových bytových, kobercových čtverců, čistících zón, PVC a dřevěných podlah. V obchodním a konzultačním středisku Vám zpracují nejoptimálnější projekt pro Vámi požadovaný provoz, s vazbou na kvalitu a vzhled podlahové krytiny.

SAMSONSTAV, s. r. o.

Společnost nabízející realizaci betonových průmyslových podlah. Kvalitní betonové podlahy, sádrové (anhydritové) podlahy a samonivelační stěrky jsou základem všech dobře fungujích prostorů, tedy těch, u kterých je požadavek na vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost.

AQUAOSMOTIC

Společnost nabízí přístroje Aqua Osmotic, které jsou určeny pro přípravu vysoce kvalitní demineralizované vody. Taková voda je použitelná jak pro analytické, tak pro technické účely.

Autovýfuky ZAPA

Firma nabízí výrobu sportovních výfuků a individuální výrobu výfukových systémů pro motoristický sport a tuning. Dále vyrábí ochranné rámy do vozidel pro autosport a rámy na dodávková vozidla.

K. H. + H, s. r. o.

Společnost zabývající se renovacemi bytových jader, rekonstrukcemi bytů včetně elektroinstalace a vody. Nedílnou součástí služeb jsou i zednické a obkladačské práce - koupelny, terasy, balkóny, kuchyňské linky včetně využívání pokročilých hydroizolačních systémů.

RSTAV - Rekonstrukce a stavby

Společnost zabývající se stavební činností, realizující veškeré práce na klíč nebo formou subdodávek. V portfoliu služeb lze nalézt elektroinstalační práce, vodu, plyn, topení, kanalizace, kotelny, renovaci a rekonstrukci koupelen, projektovou a poradenskou činnost včetně revize. Dále dodávka, montáž a rekonstrukce plovoucích podlah, suchá výstavba, novostavby, stavby včetně rekonstrukce panelových bytů.

Knihařství Martin Kosek

Nabídka vazeb diplomových a jiných prací, vazeb knih a sbírek zákonů. Knihařství Martin Kosek také provádí zakázkové práce v oblasti darovacích kazet, speciálních vazeb a dalšího zboží.

FLOOR SERVIS s. r. o.

Společnost nabízející ratanový nábytek, PVC, dřevěné parkety, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, linoleum, koberce, filcové podložky, laky, lepidla, tmely, silikony, čističe, mopy a ochranné podložky pod kolečkové židle. FLOOR SERVIS s. r. o. veškeré podlahy nejen prodává, ale i pokládá a provádí jejich údržbu, včetně poradenské činnosti.

 

Máte dotaz? Nebojte se zeptat. Rádi Vám odpovíme.

Proč zvolit nás?

Důvod č. 3:
Dáme Vám to, co potřebujete

Pro Váš úspěch je potřeba kvalitní internetovou prezentaci. Tu Vám vytvoříme, protože své práci rozumíme. S autem také navštívíte servis, kde Vám nabídnou odborné služby. Nežádáte přeci o opravu svého zaměstnance nebo souseda. Ani jeden Vám totiž nedokáže nabídnout dostatečně kvalitní služby. Dnes již každý ví, že internetová prezentace s několika texty a jednou fotografií nikdy nebude úspěšná.

Znáte dalších 11 důvodů?

Náhodné reference...

RSTAV - Rekonstrukce a stavby

Reference... RSTAV - Rekonstrukce a stavby

AQUAOSMOTIC

Reference... AQUAOSMOTIC

Ukázat další reference.

Řekli o nás...

Mirek Lifart,
Amadina Gouldové

Jsme tým tvůrců stránek věnovaných chovu exotického ptactva, stránek o chovatelích, pro chovatele. Naše dlouhodobá snaha vytvořit inzertni část strán…

Petr Vondráček, DiS. & DiS. ,
Hudba k obřadu

Chtěl bych Vám vřele poděkovat nejen za Vaši práci s mými webovými stránkami, ale i za kompletní servis týkající se designu stránek, webhostingu, apo…

Víte co řekli ostatní?

TOPlist