Řekli o nás

Hudba k obřadu

Řekli o nás... Hudba k obřadu

Chtěl bych Vám vřele poděkovat nejen za Vaši práci s mými webovými stránkami, ale i za kompletní servis týkající se designu stránek, webhostingu, apod. Děkuji za podrobné konzultace s trpělivou ochotou vždy všechno detailně a srozumitelně vysvětlit, za rady v oblasti marketingu a propagace. Vy a Váš tým jste pro mě obrovským přínosem a vždy se na Vás mohu spolehnout. Proto, když jsem uvažoval o novém designu stránek, jsem neváhal ani na chvíli a po vynikajících zkušenostech jsem Vás opět oslovil. Domluvili jsme i na tzv. responzivním designu a jsem s celkovým dojmem zobrazení stránek maximálně spokojen. I mí klienti nový vzhled webových stránek velmi chválí a jsou změnou nadšeni. Dovolte radu pro Vaše potencionální klienty: „Pokud chcete kvalitní profesionální práci v oblasti programování stránek, neváhejte a obraťte se na výše zmíněné kolegy, jsou ve svém oboru fakt špičkoví :)“.

Petr Vondráček, DiS. & DiS. , majitel, www.hudbakobradu.cz

Bowling Stodola – Pohodový bowling v Brně

Řekli o nás... Bowling Stodola – Pohodový bowling v Brně

Pro webové stránky restaurace a bowlingového centra jsem si nechal udělat optimalizaci pro vyhledávače. Na Seznam.cz jsem se dříve objevoval až na třetí straně, teď jsem dohledatelný na prvních pozicích. K tomu nám navíc pomohli se Stránkami na Facebooku a poradili, jak je správně vést. V neposlední řadě oceňuji lidský a férový přístup.

Ing. Miloslav Mrázek, majitel, www.bowlingstodola.cz

Hudba k obřadu

Řekli o nás... Hudba k obřadu

Jsem velmi spokojen s Vaší prací, je vidět, že jste profesionálové. Byl jsem s Vaší spolupráci opravdu spokojen a rád se opět na Vás obrátím, až bude potřeba.

Petr Vondráček, DiS. , majitel, www.hudbakobradu.cz

Amadina Gouldové

Řekli o nás... Amadina Gouldové

Jsme tým tvůrců stránek věnovaných chovu exotického ptactva, stránek o chovatelích, pro chovatele. Naše dlouhodobá snaha vytvořit inzertni část stránek ztroskotala na naší neznalosti. Obrátili jsme se tedy s žádostí o pomoc a radu na člena týmu TvorbaWebovek.cz Zdeňka Večeřu. Ten pro nás novou inzerci nejen vytvořil a zprovoznil, ale nad rámec této práce stránky všelijak upravil a optimalizoval. Celý tým tvůrců stránek amadina-gouldove.com děkuje Zdeňkovi Večeřovi za jeho maximálně profesionální a v neposlední řadě i lidský a kamarádský přístup, se kterým po celou dobu svou práci odváděl. Děkujeme a těšíme se v budoucnu na další spolupráci.

Mirek Lifart, majitel, www.amadina-gouldove.com

Knihařství Martin Kosek

Řekli o nás... Knihařství Martin Kosek

Po patnácti letech podnikání dokáži ocenit nejen profesionalitu, ale i ochotu a vstřícnost ke klientům. Přesně s takovým přístupem jsem se setkal i u týmu TvorbaWebovek.cz. Řekl jsem své požadavky, a oni jasně, srozumitelně a ochotně navrhli řešení, které mě již na první pohled velice zaujalo. Navíc mi zajistili webhosting a zaregistrovali doménu. Pochopil jsem, že internetová prezentace není pouze kvůli dobrému jménu, ale především kvůli zisku. Dobře zpracovaná prezentace musí a bude vydělávat, protože dokáže oslovit potenciální zákazníky. S čistým svědomím mohu říci, že se mi investice do nové internetové prezentace skutečně vyplatila.

Martin Kosek, majitel, www.kniharstvi-kosek.cz

FLOOR SERVIS s. r. o.

Řekli o nás... FLOOR SERVIS s. r. o.

Webové stránky mám od roku 2005, po celou dobu byla průměrná denní návštěvnost 3-4 lidi. Na konci prosince 2007 se spustila nová prezentace a již po dvou týdnech byly znatelné výsledky - denní návštěvnost se začala pohybovat okolo 20 lidí, což je nárůst o více než 400 %. Nová prezentace tedy nejen vypadá skvěle, ale díky optimalizacím přinesla nové zákazníky. Tým TvorbaWebovek.cz mi navíc poradil, jak snížit náklady na provoz webu, takže ročně ušetřím více jak 2 500 Kč za hosting. Také jsem měl problémy s doménou - vše ale obstarali a vyřídili za mě, včetně převodu domény a hostingu.

David Nix, majitel, www.floorservis.cz

 

Máte dotaz? Nebojte se zeptat. Rádi Vám odpovíme.

Proč zvolit nás?

Důvod č. 8:
Rozšíříme Vám klientelu

Přístupnost, na kterou dbáme, Vám zajistí klienty i z řad tělesně handicapovaných či zrakově postižených. Internetové stránky, které Vám vytvoříme, se totiž zobrazí dostatečně čitelně i na čtečkách pro slabozraké.

Znáte dalších 11 důvodů?

Náhodné reference...

E. H. I. HANZA, spol. s r. o.

Reference... E. H. I. HANZA, spol. s r. o.

Knihařství Martin Kosek

Reference... Knihařství Martin Kosek

Ukázat další reference.

Řekli o nás...

Martin Kosek,
Knihařství Martin Kosek

Po patnácti letech podnikání dokáži ocenit nejen profesionalitu, ale i ochotu a vstřícnost ke klientům. Přesně s takovým přístupem jsem se …

David Nix,
FLOOR SERVIS s. r. o.

Webové stránky mám od roku 2005, po celou dobu byla průměrná denní návštěvnost 3-4 lidi. Na konci prosince 2007 se spustila nová prezentace a ji…

Víte co řekli ostatní?

TOPlist