Autovýfuky ZAPA

www.zapa-autovyfuky.cz vyhotoveno: 04 / 2008

Firma nabízí výrobu sportovních výfuků a individuální výrobu výfukových systémů pro motoristický sport a tuning. Dále vyrábí ochranné rámy do vozidel pro autosport a rámy na dodávková vozidla.

Ukázky projektu:

Efektní úvodní flashová animace včetně zvuku.

Fotogalerie výfuků včetně ukázky jejich montáže.

Nabídka mnoha druhů sportovních výfuků včetně ceníku.

Úvodní strana s přehledem informací a kontakty.

 

Máte dotaz? Nebojte se zeptat. Rádi Vám odpovíme.

Proč zvolit nás?

Důvod č. 9:
Snadná orientace na stránkách

Jenom si sami vzpomeňte, jak jste v e-shopu nevěděli, jakým způsobem vybrat zboží a jak ho zakoupit. Zdá se Vám chování stránek nesmyslné? Očekáváte něco tam, kde se to nenachází? Namísto toho na daném místě vidíte nepodstatné informace?

Tyto problémy způsobuje častá chyba – špatná použitelnost. Pokud jsou internetové stránky špatně navržené, zákazník je deprimován a díky negativním emocem může Vaši prezentaci opustit. Právě jste přišli o zákazníka, což je chyba.

Proto my na rozdíl od konkurence plně dbáme na použitelnost. Dobrá použitelnost zajistí snadnou orientaci na internetové prezentaci. Klient tak vždy nalezne vše tam, kde to očekává. Jak uvádí Steve Krug: „Nenuťte uživatele přemýšlet“. My je nenutíme.

Znáte dalších 11 důvodů?

Náhodné reference...

HOTEL BEDNÁŘ

Reference... HOTEL BEDNÁŘ

Kosmetické a solární studio

Reference... Kosmetické a solární studio

Ukázat další reference.

Řekli o nás...

Mirek Lifart,
Amadina Gouldové

Jsme tým tvůrců stránek věnovaných chovu exotického ptactva, stránek o chovatelích, pro chovatele. Naše dlouhodobá snaha vytvořit inzertni část strán…

David Nix,
FLOOR SERVIS s. r. o.

Webové stránky mám od roku 2005, po celou dobu byla průměrná denní návštěvnost 3-4 lidi. Na konci prosince 2007 se spustila nová prezentace a ji…

Víte co řekli ostatní?

TOPlist